Про нас

    Приватне підприємство Олюс, плідно працює і розвиває власне виробництво вже понад 15 років, створюючи для Вас все нові і нові зручні, якісні, багатофункціональні та водночас не дорогі моделі меблів. Це справді можливо, якщо підприємство виробник створює свою продукцію від серця, а не лише в комерційних цілях. На нашому виробництві, працює команда досвідчених, енергійних, наділених творчим потенціалом людей, які завжди допоможуть Вам зробити правильний вибір і втілити меблеві бажання в реальність.

 

    Створюючи власну продукцію, вже від самого початку, тобто ще на першому етапі виробництва і аж до його останнього заключного моменту, коли продукція “виходить” з цеху, ми працюємо на якісному обладнанні і використовуємо інструмент та матеріали відомих торгівельних марок таких як Biesse, Artech, Griggio, Bizon, Kleiberit, Jowat, Misline, Awuko та інші. Для максимального комфорту і віддачі нашої продукції, в процесі виробництва, ми використовуємо тільки кращу меблеву фурнітуру, меблеві тканини, шкірозамінники, шкіру натуральну провідних відомих виробників країн Італії, Сирії, Туреччини, Польщі, США та інші, про що свідчить досить великий вибір різноманітних оббивальних матеріалів, різної структури, якості та кольорової гамми. Для виготовлення каркасів, використовуємо натуральну деревину твердих порід, кращі пружинні системи, фанеру, ДСП, ДВП та МДФ високої якості. В якості декоративних вставок, билець, підлокітників, опор та інших різноманітних частин меблів, ми використовуємо конструкції та елементи з натуральної деревини, металів та високоякісних пластиків.

 

    В нашому асортименті великий вибір різноманітних виробів, будь-якого, стилю та напрямку, такі як: м’які частини, м’які кути, дивани, крісла, крісла розкладні, диван-ліжка, тахти, софи, тапчани, кушетки, дитячі диванчики, лави, пуфи тощо. Не менш важливим є те, що за індивідуальними побажаннями Клієнтів, ми створюємо нові моделі м’яких меблів, а також різноманітні корпусні меблі такі як: вітальні, спальні, кухні, дитячі меблі, столи, столики, комоди, шафи-купе, полиці, меблі для аптек, перукарень, ресторанів, кафе та барів і багато іншого, змінюємо розміри та габарити серійної продукції. 

 

    Територія розташування нашого підприємства, знаходиться в географічно зручній зоні біля траси Київ – Рівне – Луцьк. Для доставки товарів в будь-який куточок України, наше підприємство використовує власний транспорт, а також тісно співпрацює з провідними перевізниками. Постачання i транспортування обговорюється із замовником (торгівельною органiзацiєю) з врахуванням всіх пропозицій та побажань.

 

    Придбавши нашу продукцію, ми щиро віримо і надіємось, що вона багато років приноситиме Вам лише задоволення, комфорт, радість та спокій!

 

Щиро Ваші – колектив підприємства  Олюс Меблі

 

Останні відгуки

Купували м`який куточок в торговому центрі "Елегант ".Менеджери-професіонали своєї справи.З урахуванням усіх наших побажань і розмірів,порекомендували нам гарний і стильний м`який куточок.

Відгук додано: Світлана

Купляли мч Наталі все ок.

Відгук додано: Анатолій

Купувала диван, задоволена. Шукаю безкаркасні меблі, а саме крісло мішок, ніхто у Луцьку не робить, пропоную робити це Вам, впевнена Ви це зробите найкраще

Відгук додано: зоряна