Статті

Щоб меблі служили Вам довго, потрібно купувати якісні вироби. Однак і належний догляд за меблями, вельми важливий і потрібний. Догляд за корпусними меблями (передпокої, шафи купе, вітальні, спальні, кухні тощо) зрозумілий, а от, що потрібно для м'яких меблів?

 

Кожен з нас хоче мати прекрасне здоров'я і це цілком природне бажання. Стан нашого здоров'я залежить від безлічі найрізноманітніших чинників, одним з яких є здоровий сон. А якість сну у багато залежить від спального місця, яке повинно бути оснащено якісним матрацом, на якому під час сну наше тіло має розслаблятися і відновлюватися після важкого дня. Саме тому кращий спосіб подбає про своє здоров'я - купити ортопедичний матрац.

Шафу-купе, практично завжди, встановлюють на підлогу. Іноді встановлюють на ламінат, а іноді й ні. В обох способах установки існують як свої переваги, так і недоліки. При установці на ламінат, підставка шафи-купе жорстко зафіксує його, що може привести до викривлення планок, при зміні вологості або температури. При бажанні змінити ламінат, його буде не можливо вийняти з-під шафи. Доведеться розбирати меблі. Якщо встановити шафу-купе, до укладання ламінату, то буде необхідно закривати зазор між шафою і підлоговим покриттям. Для цієї мети підійде плінтус або поріжок.